Katschberg & Obertauern | Ski & Friends
Liczba miejsc 150
Ostatnie miejsca
Wyjazd narciarski do Katschberg & Obertauern

Katschberg & Obertauern

Wyjazd na narty do Katschberg i Obertauern w marcu 2020


400 km
Możliwość rezerwacji apartamentu 2-os. lub sypialni 2-os.

Dwójka

Ośrodki oferujące bardzo dobre warunki do freeride'u

Freeride

Wyjazdy z wyróżniającym się standardem zakwaterowania

Lux

Wyjazdy gdzie mieszkamy blisko stoku lub wyciągów

PRZY STOKU

Możliwość odwiedzenia kilku ośrodków podczas jednego wyjazdu

Ski Safari

Na granicy landów Salzburg i Karyntia rozciąga się pasmo malowniczych gór High Tauern charakteryzujących się dużymi jak na Austrię wysokościami i pewnym śniegiem aż do kwietnia. Zakwaterowanie w luksusowych apartamentach tuż przy stoku (!) , świetna infrastruktura i słynny ośrodek Obertauern na karnecie - czego chcieć więcej?

 • OGÓLNE
 • TRASY
 • ZAKWATEROWANIE
 • PROGRAM
 • TRANSPORT
 • SZKOLENIA
 • CENA
 • Rezerwuj
TEN WYJAZD TO PRZEDE WSZYSTKIM
Widoki Bad Kleinkirchheim

Aż 4 topowe ośrodki na karnecie Lungo Ski!

Zakwaterowanie w Austrii

Fantastyczne i przestronne zakwaterowanie tuż przy stoku

Infrastruktura w Alpach

Nowoczesne, szybkie wyciągi i pewny śnieg!

Lungo Ski

W cenie podstawowej każdy otrzymuje rewelacyjny skipass Lungo Ski obejmujący aż 4 ośrodki: Katschberg, Obertauern, Grosseck i Fanningberg! Ośrodki znajdują się w paśmie gór Taurów wysokich, co oznacza praktycznie pewny śnieg aż do końca kwietnia. Ten region, jak reszta Austrii znany jest ponadto ze świetnej infrastruktury (nowe i szybkie wyciągi) oraz perfekcyjnego przygotowania tras. Wszystkie szczegóły dotyczące ośrodka dostępne są TUTAJ

 • Obszar obowiązywania karnetu
 • Katschberg
 • Obertauern
 • Grosseck
 • Fanningberg

Karnet - Lungo Ski!

Trasy280 km | Gondolex 8 | Krzesłax 29 | Orczykix 22 | Snowparkx 3

Wszystkie cztery ośrodki dostępne na karnecie oferują świetne warunki dla narciarzy i snowboardzistów. Nasze zakwaterowanie jest bezpośrednio przy trasach Katchberg. Poszczególne ośrodki na karnecie są ze sobą skomunikowane siatką darmowych dla posiadaczy karnetu skibusów. Skibusy jeżdża trasą Obertauern - Mauterndorf - Fanningberg - Katschberg - Aineck. Przykładowo - żeby dostać się z Katschberg do Obertauern (dwa przeciwległe końce obszaru) trzeba poświęcić na trasę około 40 minut. Podczas wyjazdu dodatkowo dwa razy podstawimy dla Was nasz autokar, żeby jeszcze usprawnić dojazd do Obertauern.

Katschberg

Trasy75 km | Gondolex 3 | Krzesłax 5 | Orczykix 8 | Snowpark x 1

Z uwagi na to, że nasze apartamenty zlokalizowane są tuż przy stokach w Katschberghohe, Katschberg to obszar narciarski, gdzie jeździć będziemy najwięcej.

To bardzo ciekawy ośrodek, dość wysoko położony (1640-222m n.p.m.), gdzie zdecydowanie przeważają trasy czerwone - dla średniozaawansowanych. Znajdziemy tu szybkie wyciągi i bardzo szerokie, panoramiczne trasy.

Po stronie Aineck warta uwagi jest bardzo długa nartostrada A1, posiadajaca homologację FISu i stanowiąca nie lada gratkę dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów!

Obertauern

Trasy110 km | Gondolex 3 | Krzesłax 17 | Orczykix 6 | Snowpark x 2

Obertauern przedstawiać szeroko chyba nie trzeba - to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich świata. Znajdziemy tu najnowoczesniejsze wyciągi (w zdecydowanej większości szybkie i podgrzewane krzesła wieloosobowe), otwarte, wysoko położone połacie niezalesionych stoków, idealne do jazdy poza trasami, a także niesamowite widoki praktycznie na wszystkie strony świata.

Żeby jeździć w Obertauern należy przy naszej rezydencji w Katschberghohe wsiąść w bezpłatny skibus i poświęcić około 40 minut na dojazd. Podczas wyjazdu dwa razy podstawiwmy również dla Was nasz autokar, żeby każdy mógł wygodnie pojechać do Obertauern. Czas dojazdu autokarem skróci się do 25 minut. 40 minut czy 25 -  ten czas na pewno jest warty poświęcenia dla tego miejsca i tych tras!

Grosseck

Trasy60 km | Gondolex 2 | Krzesłax 5 | Orczykix 4 | Snowpark x 0

Grosseck to bardziej kameralny kurort, oferujący jednak ciekawe i dość różnorodne trasy. Przeważają tu długie lesne nartostrady i trasy łatwe i średnie. Z uwagi na to, że jest to mniej znany ośrodek objęty naszym karnetem, jest tu też praktycznie zawsze pusto a często trasę można mieć w całości tylko dla siebie. W naszej ocenie warto poświęcić minimum jeden dzień na eksplorację tego obszaru!

Do Grosseck musimy z Katschberghohe dostać się bezpłatnym skibusem, a droga zajmuje około 25 minut.

Fanningberg

Trasy35 km | Gondolex 0 | Krzesłax 2 | Orczykix 4 | Snowpark x 0

Fanningberg to najmniejszy ośrodek z naszego karnetu - ośrodek uznawany za rodzinny. Dominują tu trasy łatwe i przyjemne, nie ma też tłoku na trasach, a roztaczające się dookoła widoki są warte uwagi. W naszej ocenie ośrodek ten może stanowić bardziej ciekawostkę do zahaczenia przy okazji (np podczas dnia z gorszą pogodą - jednak Obertauern i Katschberg są dużo większe), niemniej jesteśmy pewni, że jest to miejsce, które również znajdzie swoich amatorów i na pewno może stanowić ciekawe urozmaicenie podczas tygodnia jazdy.

Miejscowość - Katschberg

Basen Club Pub Restauracja Mały sklep Supermarket Lodowisko S.P.A.

Podczas wyjazdu mieszkamy w Katschberghohe, w nowoczesnym parku domków usytuowanych tuż przy trasie i wyciągu!. Rezydencja jest praktycznie Ski-In, Ski-Out (do stoku od 50 do 200m), co w Austrii jest rzadkością. Do centrum miasteczka dojdziemy w około 5-8 minut. Sama miejscowość jest typowym austriackim miasteczkiem wysokogórskim. Znajdziemy tu kilka sklepów i sklepików, knajp i restauracji. Mozna pojeździć na łyżwach, można zagrać w curling, można skorzystać z jednej z wielu atrakcji oferowanych przez lokalne centrum turystyki - konne zaprzęgi, sanie, trekking, nocne wycieczki z pochodniami i wiele więcej!

 • Rezydencja Landal ★★★★
 • Mapa miasteczka

Rezydencja Landal ★★★★

W Katschberg mieszkamy w świetnej, nowowybudowanej rezydencji oferującej bardzo przestronne i luksusowe zakwaterowanie. Co ważne - mieszkamy tuż przy stoku! W zależności od budynku do tras i wyciągu mamy od 50 do 200m. Nasza rezydencja to kompleks niewielkich budyneczków, po kilka apartamentów w kazdym. Wszystkie wykończone w eleganckim stylu, wszystkie bardzo ładne i co ważne, bardzo przestronne! Zwróćcie uwagę na metraże opisywanych poniżej rodzajów zakwaterowania! W rezydencji znajduje się także kryty basen - do użytku dla wszystkich gości.

Na rezydencję składa się kompleks chaletów i wolnostojących domków, w każdym z nich znajduje się od 2 do 6 apartamentów

Dostępne pokoje

APARTAMENT 6-OSOBOWY ★★★★

>Apartamenty mają około 60-65m2 (!). W jego skład wchodzi duży salon, aneks kuchenny, zamykana sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, dodatkowa zamykana sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi (najczęściej), łazienka z prysznicem i toaletą. W salonie osobno wydzielona jest częśc sypialniana (rozkładana sofa dwuosobowa), osobno część jadalna/mieszkalna. W apartamencie jest kominek, telewizor, mikrofalówka, zmywarka, kawiarka. W apartamencie jest dostęp do bezpłatnego wi-fi (jeden kod na apartament), dla gości dostępny jest także miejsce parkingowe i szafka na narty/deskę.

APARTAMENT 6-OSOBOWY Z SAUNĄ ★★★★ (+150 PLN/osoba)

>Apartamenty są dwupoziomowe i mają około 65-70m2 (!). W jego skład wchodzi duży salon, aneks kuchenny, zamykana sypialnia z łóżkiem dwuosobowym, dodatkowa zamykana sypialnia z dwoma łóżkami pojedynczymi (najczęściej), dwie łazienki z toaletą. W salonie osobno wydzielona jest częśc sypialniana (rozkładana sofa dwuosobowa), osobno część jadalna/mieszkalna. W apartamencie jest kominek, telewizor, mikrofalówka, zmywarka, kawiarka. Dodatkowo przy jednej z łazienek do dyspozycji gości jest w pełni autonomiczna sauna! W apartamencie jest dostęp do bezpłatnego wi-fi (jeden kod na apartament), dla gości dostępny jest także miejsce parkingowe i szafka na narty/deskę.

APARTAMENT 8-OSOBOWY Z SAUNĄ ★★★★ (+100 PLN/osoba)

>Apartamenty mają około 80m2 (!). W jego skład wchodzi duży salon, aneks kuchenny, trzy zamykane sypialnia z łóżkiem dwuosobowym lub z dwoma łóżkami pojedynczymi, dwie łazienki z prysznicem i toaletą. W salonie osobno wydzielona jest częśc sypialniana (rozkładana sofa dwuosobowa), osobno część jadalna/mieszkalna. W apartamencie jest kominek, telewizor, mikrofalówka, zmywarka, kawiarka. Dodatkowo przy jednej z łazienek do dyspozycji gości jest w pełni autonomiczna sauna! W apartamencie jest dostęp do bezpłatnego wi-fi (jeden kod na apartament), dla gości dostępny jest także miejsce parkingowe i szafka na narty/deskę.

CHALET 10-OSOBOWY Z SAUNĄ ★★★★ (+200 PLN/osoba)

>Chalety są wolnostojące i mają około 110m2 (!). W ich skład wchodzi duży salon, aneks kuchenny, cztery zamykane sypialnie z łóżkiem dwuosobowym lub z dwoma łóżkami pojedynczymi, dwie łazienki z prysznicem i toaletą. W salonie osobno wydzielona jest częśc sypialniana (rozkładana sofa dwuosobowa), osobno część jadalna/mieszkalna. W apartamencie jest kominek, telewizor, mikrofalówka, zmywarka, kawiarka. Dodatkowo przy jednej z łazienek do dyspozycji gości jest w pełni autonomiczna sauna! W apartamencie jest dostęp do bezpłatnego wi-fi (jeden kod na apartament), dla gości dostępny jest także miejsce parkingowe i szafka na narty/deskę.

Rezerwacja miejsca w zamykanej sypialni (+200 PLN/osoba)

Opcja dla osób, które chcą mieć 100% pewność zakwaterowania w zamykanej sypialni dwuosobowej. Opcja dostępna wyłącznie przy rezerwacjach dwuosobowych. Wybierając ten rodzaj zakwaterowania zostaniecie zakwaterowani w zamykanej sypialni, w losowym z dostępnych w rezydencji apartamentów.

Dopłata za gwarancję zakwaterowania w sypialni jest od osoby - obie osoby muszą zaznaczyć tą opcję w swojej rezerwacji. Jeśli tą opcję zakwaterowania wybierze osoba pojedyncza, bądź tylko jedna z rezerwacji dwuosobowej - rezerwacja sypialni będzie nieważna. Więcej szczegółow o tym, jak działa rezerwacja sypialni możecie znaleźć w dziale FAQ w zakładce "zakwaterowanie"

WAŻNE!

Jeśli chcecie mieć apartament na wyłączność, musicie zarezerwować w nim wszystkie miejsca lub opłacić puste łóżka.
W przeciwnym wypadku na pewno ktoś zostanie do Was dokwaterowany.

MAPA NASZEJ MIEJSCOWOŚCI

Wyjazdy SKI & FRIENDS

Nasze wyjazdy to gwarantowany sposób na udany urlop dla każdego, nawet dla całej rodziny! Ofertę kierujemy dla tych, którzy chcą spędzić owocny urlop, bez tracenia czasu na organizację i przygotowywanie atrakcji w zimowych kurortach - dlatego, w trakcie trwania wyjazdu możecie skorzystać z atrakcji zorganizowanych przez nas. Proponujemy Wam między innymi wieczory gier planszowych, poker night czy pub quiz. Bez szalonych imprez, za to z okazją do wieczornej integracji.

Jeżeli chcecie odpocząć z rodziną lub ze swoimi znajomymi i w fajny sposób spędzić urlop zimowy - ten wyjazd jest właśnie dla Was!

 
 • Plan wyjazdu
 • Atrakcje
Wyjazd Ski & Friends - jak to wygląda?

Na około 5 dni przed wyjazdem każdy uczestnik znajdzie w swoim Panelu Klienta dokładny harmonogram wyjazdu. Szczegółowo będzie w nim opisany każdy dzień i każda odbywająca się na wyjeździe atrakcja (wraz z jej godziną i miejscem). Jeśli natomiast już teraz jesteście ciekawi jak mniej więcej będzie skonstruowany wyjazd zapraszamy do zapoznania się z poglądową grafiką poniżej:

Poglądowy program wyjazdu
Czego możesz spodziewać się na wyjeździe?

Poniżej prezentujemy listę atrakcji, które planujemy zrealizować na wyjeździe do Katschberg. Zaznaczamy, że szczegółową rozpiskę potwierdzonych atrakcji wyjazdowych każdy uczestnik otrzyma na około 5 dni przed swoim wyjazdem i będzie ona wgrana w jego Panel Klienta

Impreza na wyjeździe w Alpy

APRES SKI

W Katschberg znamy ciekawe miejsce tuż przy naszym ośrodku, w którym spotkamy się kilkukrotnie po nartach na Apres Ski - pozycja obowiązkowa i bardzo ciekawe doświadczenie :).
Apres Ski w Katschberg są otwarte dla wszystkich a towarzysząca muzyka jest klimatycznie lokalna.

Turniej pokera w Alpach

POKER NIGHT

Chcesz poczuć się jak James Bond w Casino Royale? Nic prostszego, weź udział w zorganizowanym specjalnie dla Was turnieju Texas Hold'em! Profesjonalne przygotowanie i zasady, gramy turniejowo dla własnej przyjemności. Wszelkie szczegóły podczas wyjazdu.

Wieczór gier planszowych

WIECZÓR GIER PLANSZOWYCH

Dla miłośników planszówek proponujemy wieczór grania w gry ;) Na miejscu będziemy mieli przygotowany dla was zestaw gier, ale oczywiście koniecznie weźcie ze sobą również swoje ulubione planszówki!

PUB QUIZ

PUB QUIZ

Z zapartym tchem śledzisz teleturniej "1 z 10" i uważasz, że na większość pytań z powodzeniem dałbyś radę sam odpowiedzieć? Przetestuj swoją wiedzę podczas wyjazdowego PUB QUIZu! Do udziału zapraszamy zespoły 4-8 osobowe (osoby pojedyncze dobierzemy do pełnych zespołów), a dla zwycięskiego teamu przewidujemy nagrody. Integracja i świetna zabawa gwarantowane!

Basen w Katschberg

BASEN I SPA

Wieczorami każdy może bez ograniczeń korzystać z dobrodziejstw naszego hotelu. Czy jest coś lepszego niż relaks w basenie i SPA po ciężkim dni na stoku? ;)

Informujemy, że proponowane przez nas aktracje mają charakter informacyjny i w sytuacjach od nas niezależnych mogą ulec zmianie. Niektóre z atrakcji są dodatkowo płatne i obowiązują na nie zapisy

Możliwe opcje dojazdu

Autokar

W CENIE WYJAZDU

samochód

-100 PLN

 • Autokar XXL
 • Miasta
 • Bagaż
 • Dojazd Własny
 • Dodatkowe Opcje
W SEZONIE 2019/2020 JEŹDZIMY WYŁĄCZNIE AUTOKARAMI XXL - BEZ ŻADNEJ DOPŁATY!

Czym jest Autokar XXL?

To autokar, w którym mamy:

 • zdecydowanie więcej miejsca na nogi (zawsze przynajmniej 73-85cm odległości)
 • często także gniazdka 230V i porty USB przy siedzeniach (w większośći autokarów - zastrzegamy, że mogą zdarzyć się autokary bez gniazdek).
 • a oprócz tego wszystkie inne standardowe udogodnienia, takie jak: klimatyzacja, ogrzewanie, toalety, barek, ekrany LCD, na których wyświetlimy Wam kilka filmów z naszej kolekcji, żeby podróż upłynęła szybciej itd.

Więcej o naszych autokarach XXL oraz o tym, czym różnią się one od zwykłych autokarów możesz przeczytać pod TYM LINKIEM.

proponowane miejsca dosiadki

Czas przejazdu: ok. 15 godzin (z Warszawy) *

Przydział miejsca: w naszych autokarach miejsca są numerowane, sadzamy Was ekipami lub apartamentami - tak, abyście mogli poznać się już w autokarze i nikt nie musiał walczyć o dogodne miejsce.

Wybór miasta: na mapce obok oraz w formularzu rezerwacji widać, z których miejsc dojazd jest gwarantowany, a z których opcjonalny (informacja wyświetla się po najechaniu kursorem myszki na dane miasto). Rezerwując wyjazd prosimy o wybranie w formularzu miasta, z którego chcecie wyjeżdżać, nawet jeśli nie jest ono na moment składania rezerwacji gwarantowane. W przypadku, kiedy nie uzbiera się wystarczająca liczba osób do uruchomienia danego miasta dosiadki, na 10 dni przed datą wyjazdu skontaktujemy się z osobami z tego miasta w celu ustalenia które z innych, uruchomionych miejsc dosiadki jest dla nich najlepsze.

* Na zbiórce należy stawić się 30 minut przed godziną odjazdu. W trosce o bezpieczeństwo i komfort Waszej podróży obowiązujące limity bagażu będą skrupulatnie sprawdzane. Piloci mają prawo do nie przyjęcia na pokład nadbagażu tj.: torby, która przekracza dopuszczalny wymiar wagowy lub wymiarowy albo jest walizką utwardzoną ze wszystkich stron (skorupa), czy też pokrowca narciarskiego, w którym znajduje się coś oprócz sprzętu sportowego.

BAGAŻ AUTOKAROWY

Bagaż podręczny - 1 sztuka

dozwolone bagaż podręczny bagaż podręczny
 • Maksymalna waga 5 kg
 • Może to być mały plecak, worek, torebka damska czy też torba na laptopa.
 • Musi zmieścić się pod siedzeniem lub w schowku nad Tobą.

Bagaż nadawany do luku autokaru - 1 sztuka

dozwolone miękka torba plecak
 • Maksymalna waga 20 kg
 • Łączne wymiary nie przekraczające 158 cm (bok+bok+bok)
 • Może to być miękka torba sportowa, plecak turystyczny albo walizka materiałowa, którą łatwo będzie umieścić w luku bagażowym autokaru

Komplet sprzetu sportowego - 1 sztuka

dozwolone deska lub narty pokrowiec z butami
 • Narty wraz z kijkami w pokrowcu ALBO Deska snowboardowa z wiązaniami
 • Dodatkowo możesz zabrać buty w osobnym pokrowcu
 • Kask i gogle spakuj do bagażu głównego lub podręcznego
 • W pokrowcu mogą znaleźć się tylko sprzęty sportowe! Nie wypychaj go ubraniami!

NIE możesz zabrać ze sobą

niedozwolone skorupa twarda walizka
 • Walizki w twardej skorupie.
 • Nawet jeśli tworzywo, z którego jest zrobiona Twoja walizka, wydaje Ci się „miękkie” – nie zostanie przyjęta na pokład lub możesz ponieść dodatkowe opłaty związane z jej transportem

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Przydatne informacje dla osób dojeżdżających we własnym zakresie

Cena: zniżka 100 PLN od nominalnej ceny wyjazdu

Odległość i czas przejazdu: 1 150 km, około 11 godzin (z Warszawy)

Koszt autostrad: około 30 EUR

Parking na miejscu: na każdy apartament przypada jedno bezpłatne miejsce parkingowe (w cenie wyjazdu)

Możliwe godzina przyjazdu: 17:00-22:00

Dokładny adres rezydencji oraz kontakt do naszego rezydenta otrzymacie na tydzień przed wyjazdem - o nic nie będziecie musieli się martwić, klucze do apartamentu już będą na Was czekać!

Istnieje możliwość wykupienia transportu:

 • 1 sztuki bagażu do 20 kg (+200 PLN) oraz kompletu sprzętu z butami (+100 PLN). Bagaż należy dostarczyć na zbiórkę i odebrać z autokaru, w przeciwnym razie wysyłka kurierem na koszt właściciela.
Dodatkowe opcje - do wyboru przy rezerwacji

Jeśli potrzebujesz zwiększyć komfort swojej podróży lub zwiększyć swój dopuszczalny bagaż, zapraszamy do skorzystania z jednej z poniższych dodatkowych opcji, możliwych do dokupienia przy rezerwacji wyjazdu:

Miejsce siedzące

+ 200 PLN

wolne miejsca obok siebie + dodatkowy bagaż podręczny 5 kg

Bagaż

+ 100 PLN

rozszerzenie bagażu głównego do bagażu XXL *

Bagaż

+ 200 PLN

dodatkowa sztuka bagażu 20 kg

samochód

+ 100 PLN

dodatkowy komplet sprzętu z butami

* Możliwość rozszerzenia bagażu głównego do bagażu XXL (sztywna walizka, wymiary przekraczające 158cm lub 20kg) - do 30 kg wagi i do 188 cm łącznych wymiarów.

Szkolenia

Na wyjeździe istnieje możliwość wykupienia kursu indywidualnego z polskojęzycznym, licencjonowanym instruktorem. Zakresem szkoleń jest doskonalenie techniki jazdy. Dodatkowo odbywa się video-coaching na stoku a błędy omawiacie z instruktorem przy wieczornym piwku. Szkolenia odbywają się w kurorcie podstawowym.

Cena 1 godziny szkolenia indywidualnego (SKI/SNB) wynosi 150 PLN.
Masz również możliwość wykupienia pakietu 3 godzin za 350 PLN oraz 6 godzin za 600 PLN.


Jak określić swój poziom zaawansowania?

Decydując się na poziom szkolenia wybierz opis, który najlepiej do Ciebie pasuje.

Poziom 0

Szkolenie narciarskie

Pierwszy raz na stoku? Na tym poziomie oswoisz się ze sprzętem i opanujesz umiejętności niezbędne do bezpiecznego przemieszczania się po stoku

Poziom 1

Szkolenie narciarskie

Podstawy masz już opanowane? Na tym poziomie zdobędziesz umiejętności swobodnej jazdy i staniesz się całkowicie samodzielny na stoku.

Poziom 2

Szkolenie narciarskie

Ciągle chcesz umieć więcej? Na tym poziomie nauczysz się jeździć pewnie i dynamicznie. Żadne trasy nie będą Ci już straszne.

Poziom 3

Szkolenie narciarskie

Jesteś o krok od doskonałości? Na tym poziomie wyszlifujesz swoje umiejętności i poznasz technikę jazdy zna najwyższym poziomie.

Cena

Cena zawiera

 • Zakwaterowanie w apartamentach ★★★★ (w pełni wyposażone z aneksem kuchennym)
 • 6-dniowy skipass na obszar Lungau (4 ośrodki)
 • Transport autokarem XXL (dojazd własny minus 100 PLN)
 • Pełne ubezpieczenie SKI (KL 10000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR)
 • Organizację czasu na miejscu - atrakcje dodatkowe
 • Dwa transfery autokarowe Katschberg- Obetauern - Katchberg podczas trwania wyjazdu
 • Wyjścia na apres ski
 • Opiekę pilotów

Cena nie zawiera

 • Wyżywienia
 • Taksy klimatycznej – 20 EUR/osoba (opłata obowiązkowa)
 • Opłaty za sprzątanie końcowe* - 15 EUR (opłata obowiązkowa)
 • Opłaty za poszewki na pościel - 10 EUR (opłata obowiązkowa)
 • Kaucji zwrotnej za apartamenty – 50 EUR/osoba
 • Kaucji zwrotnej za skipass - 5 EUR/osoba
 • Ręczników (we własnym zakresie)
 • Niektórych atrakcji (patrz zakładka Atrakcje)
 • Obowiązkowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny wynikającej z nowelizacji Ustawy - 10 PLN

*Należy posprzątać aneks kuchenny i wyrzucić śmieci

Opcje Dodatkowe

Zakwaterowanie

 • Zakwaterowanie w apartamencie 6-osobowym z sauną (+150 PLN)
 • Zakwaterowanie w apartamencie 8-osobowym z sauną (+100 PLN)
 • Zakwaterowanie w chalecie 10-osobowym z sauną (+200 PLN)
 • Wolne łóżko w apartamencie (+800 PLN ponad cenę danego typu zakwaterowania)

WAŻNE: wyłącznie rezerwacja pełnych apartamentów gwarantuje, że nikt nie zostanie do Was dokwaterowany oraz że grupa będzie zakwaterowana razem. Dla grup nie wypełniających w całości apartamentu zastrzegamy możliwość zakwaterowania w dwóch sąsiadujących ze sobą apartamentach.

Transport

 • Wolne miejsce obok siebie w autokarze (+200 PLN)
 • Rozszerzenie bagażu do 30 kg (+100 PLN)
 • Dodatkowa 1 sztuka bagażu 20 kg (+200 PLN)
 • Dodatkowy komplet sprzętu z butami (+100 PLN)
 • Transport bagażu*
  • 1 sztuka bagażu do 20 kg (+200 PLN)
  • komplet sprzętu (+100 PLN)

* Opcja dla osób, które wybrały dojazd własny ale chcą nadać bagaż do naszego autokaru

Szkolenie

 • Indywidualne szkolenie narciarskie lub snowboardowe - szczegóły w zakładce Szkolenia (+150 PLN/godzina)

Ubezpieczenie

 • SKI PLUS na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 2000 EUR, bagaż 200 EUR) (+50 PLN)
 • SKI PREMIUM na okres obowiązywania karnetu (KL 20000 EUR, KR 5000 EUR, NNW 2000 EUR, OC 10000 EUR, sprzęt sportowy 700 EUR, bagaż 200 EUR) (+100 PLN)
 • Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (+200 PLN)

Harmonogram wpłat

 • I rata - zaliczka w kwocie 500 pln płatna w ciągu 48h od złożenia rezerwacji
 • II rata - reszta kwoty płatna nie później niż na 30 dni przed terminem rozpoczęcia wycieczki

Jesteś naszym stałym klientem? Planujesz wyjazd zorganizowaną grupą? Skorzystaj z naszych zniżek!

zniżki

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

newsletter